מדיניות פרטיות

האתר של תם תם שומר בקנאות על הפרטיות שלכם!
תם תם מכבדים את פרטיותכם, ומחויבים לשמור בסוד על כל המידע שתזינו באתר בעת השימוש בו.

האם הפרטים האישיים שלי חסויים?
חשוב שתדעו שכל הפרטים האישיים שלכם (שם, דואר אלקטרוני וכו’) וכל מידע רגיש אחר עובר הצפנה לפני שמירתו במאגר הנתונים של האתר. וחשוב מכך, סיסמאות סודיות עוברות הצפנה באופן חד כיווני.

פרטיכם האישיים המוצפנים במאגרי האתר ניתנים לצפייה על-ידכם ותוכלו לבצע בהם שינויים כרצונכם. חשוב רק שבזמן ביצוע שינויים בפרטיכם לא תקישו בטעות מידע שגוי או תמחקו מידע חיוני, אשר יימנעו תם תם לספק לכם את הזמנותיכם.

פרטיכם האישיים משמשים את האתר של תם תם לשם השלמת הזמנת שירותים על-ידיכם ולשם אספקתם המהירה בלבד. בנוסף, האתר מנטר תנועות שונות של לקוחותיו ללא זיהוי לקוח מסויים, וזאת רק על-מנת לאסוף סטטיסטיקה שתסייע בידי תם תם לשפר את השירות ללקוחותיו.

אתר תם תם מתחייב שלא להעביר את פרטיכם האישיים לאף גורם אחר.

ועם זאת, אתר תם תם פועל על-פי החוק במדינת ישראל. אי-לכך, באם מי מלקוחות האתר יבצע פעולה לא חוקית אשר עלולה לפגוע באתר או בלקוחות אחרים של האתר או בצד שלישי כלשהו, או באם יידרש האתר בצו בית משפט ובכפוף לחוק להעביר את פרטי הלקוח לצד שלישי, ישתף האתר פעולה עם החוק. דבר זה עשוי להוביל להסגרת פרטי הלקוח.

מה לגבי פרטי כרטיס האשראי שלי?
בכל מקרה פרטי כרטיס האשראי שלך אינם נשמרים במאגר המידע של האתר ואינם נגישים לעובדי אתר תם תם ולעובדי החברה המפעילה את האתר.

דילוג לתוכן